”BENZERSİZ VE KUSURSUZ TASARIM İKONU 1919’DAN 2019’A”

By on Ocak 13, 2020

 1919’dan 2019’a: tam yüz yıl sonra, yeni bir isim, yeni boyutlar ve yeni oranlar. Tarihi hakkında her şey  Poltrona Frau  Capitonné deri modeli değişti. İşbirliğiyle  Roberto LAZZERONI ,  Poltrona Frau, başarıyla orijinal ruhunu korurken klasik bu zamansız koltuğu yeniden yorumladı.

 

Roberto Lazzeroni bu tasarım ikonuna yeni bir yaklaşım getirdi. Her açıdan gözlemledi, üzerine oturdu, dokundu, hissetti. 2019 koltuk , orijinali mükemmel bir şekilde yeniden yorumlayarak ilgi çekici, zarif, rahat, aynı zarif duruşla gelecek yüz yılla yüzleşmeye hazır hale geldi.

2019 koltuğu, Testa di moro renkli Eyer Ekstra deride katı kül ve üstte dönen oval plakalı bir versiyonda da mevcuttur, burada bir elektronik cihaz, bir kitap veya diğer küçük kişisel eşyaları koyabilirsiniz.Derinin modası ve Avrupa’nın en iyi 96 renk tonunu oluşturan ‘Pelle Frau’ deri yelpazesinden seçilip, zarif kıvrımlarıyla, göze çarpan kontrast dikişleriyle, zarif bir görünüm etkisi yaratıyor.

Koltuk arkalığının tersi bir deri süslemeyle süslenmiştir. Koltuğun ayak sistemi, altın veya tunç gri kaplamalı metal kapak seçenekleri bulunuyor.  Koltuğun rahat hareket edebilmesi için, önünde döner tekerlekler mevcuttur.

Poltrona Frau üst performans derinin titiz bir dikkatle kullanımıyla, klasik ve modern tasarımın eşi olmayan üst kalitede ürünlerini üretir. 1912’den beri el işçiliği uzmanlığı ile güçlü bir kalite tutkusunun kombinasyonu, bu ürünleri “Made in Italy” görünümünün içinde benzersiz kılmıştır.

Yorum Ekle