RENKLERİN İLHAM VEREN KULLANIMI

By on Haziran 26, 2020

Görüntünün olası içeriği: masa ve iç mekan

BMS A.Ş olarak evlerimizde “konforlu & lüks” alanlar yaratılmasını öneriyoruz.
Bu yaşam alanlarınız için önerimiz sade& şık kurgular yaratmak, sakin renk paletleri seçmek ve doğadan ilham alan renkler ile orijinal tasarımlara yer vermek.

Poltrona Frau’nun İtalya’da yaptığı ilham verici ev örneğini sizinle paylaşıyoruz. Evin en güzel manzaralı alanında Roberto Lazzeroni tasarımı kırmızı tonlarının en güzel örneklerinden biri olan Aida tekli koltukları tercih edilmiş. Doğal kum & taş renk tonlarının hâkim olduğu genel dekorda çiçek gibi bu kırmızı ikili göz alıcı şıklığı ile manzaranın keyfini çıkarmak için ev sahiplerine eşsiz konfor sunuyor. Koltuk olarak kumaş ve derinin birlikte kullanıldığı açık krem renk tonlarında Bretagne  tasarımının ikili ve L şeklindeki modüler versiyonları kullanılmış.  Sehpa olarak Poltrona Frau’nun farklı modellerde, farklı boy ve malzemelerden oluşan kombinler tercih edilmiş.

 

Contemporary armchair - AIDA - POLTRONA FRAU - fabric / leather ...

 

Şık görünümlü modern bir tarzı yansıtan Aida koltuk; yumuşak ve zarif tasarımı ile dikkat çekiyor.  Aida’nın tasarımında kişiye özel uygulamalar yapılabiliyor. Örneğin sabit veya döner ayaklar, iç & dış farklı renk deri veya kumaş seçenekleri bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili resim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poltrona Frau deri tasarımlarındaki renklerin yansıttığı doğal gölgeler ve parlaklıklar, deri için seçilen olağanüstü boya kalitesi ile mümkün oluyor. ColorSphere®, sonucunda Poltrona Frau rakipsiz renk kalitesine sahip yeni bir Pelle Frau® SC deri kataloğundan istediğiniz tasarıma istediğiniz renkleri uygulayabilirsiniz.

Bize her gün bms@bms.com.tr  ve +90(533) 500 41 14 nolu WhatsApp hattından ulaşabilirsiniz.

bms@bms.com.tr #bmslovedesign

#PoltronaFrauturkey #PoltronaFrauistanbul

Yorum Ekle