KUSURSUZ TASARIM & HARİKA PERFORMANS

By on Haziran 25, 2019

 

Dünyanın önde gelen monitör kolu tasarım ailesi Flo’nun ödüllü ergonomik detayları önce beden & göz sağlığınız  için size tavsiye ediyoruz, sonra  çalışma masanızda size yarratığı ferah alan ve  hareket kolaylığı için öneriyoruz.Flo’nun eşsiz tasarımı ve patentli geometrik yay sistemi, yatay ve dikey yön arasında zahmetsiz şekilde geçiş yaparak, ağırlığı 10 kg’a kadar olan her tür monitörü hayal edebileceğiniz her konuma yerleştirebilmenizi sağlar. Flo size 56 cm masa erişimi, 34 cm dikey ayar ve -40 derece geriye eğim sağlar.
Flo her tür yüzeye kolayca monte edilir. Kol üzerindeki ağırlık ölçer, ekranınız için en uygun gerilimi ayarlamanıza, ayarı kaydetmenize ve gerçek performans göstermenize imkân tanır.

 

 

 

 

Bir veya daha fazla ekran için pratik çözüm

 

 

Flo monitör kollarının dinamik hareketi, bir ekranın veya katların konumunu minimum efor ve maksimum hassasiyetle ayarlamanıza olanak tanır – daha sonra ekranı sıkmak için zaman harcamadan tam olarak ihtiyacınız olan yerde tutun. Patentli teknoloji, geniş bir hareket yelpazesi ve hızlı, sezgisel parmak ucu kontrolü sağlar; böylece herkesin gözlerini, hatta ilerici merceklere sahip insanları desteklemek için mükemmel bir konum sunar.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kendi kendini dengeleyen D-halkası, dikey ya da yatay yönde dengeyi sağlarken, 40 derecelik eğim aşağı ve yukarı yönlendirme sunar. Dahili bir ağırlık göstergesi ve dengeleme ayarı, herhangi bir cihazla sorunsuz çalışacak şekilde gerginliği ayarlamanıza olanak tanır ve üç noktalı entegre bir kablo yönetim sistemi, kabloları düzgün bir şekilde gözden uzak tutar.

 

 

 

 

 

 

 

 

OFİSTE ÇALIŞIRKEN NASIL OTURULMALI?
Arkalıklı sandalyede oturacaksanız sırtınız dik, kalçanız geriye dayanmış şeklinde oturmalısınız. Özellikle müdür koltuğu denilen koltukta oturmak anatomik olarak mümkün değildir. Bu koltukta ister istemez önde oturmak gerekir; fakat bu yanlıştır. Bu konumda dizinizi kıvırıp, ayağınızı koltuğa saracak bir pozisyonda oturursanız belinizi koruyabilirsiniz. Oturduğunuz ergonomik performans koltuğunu aktif ve doğru kullanmayı da bilmeniz gerekiyor. Performans koltuğunuzda ayağınız yere değecek şekilde bacak boyuna göre ayarlamalı. Doğal oturuş şekli ayağınız yere değdiğinde dizinizin kıvrıldığı şekildir. Masayla olan ilişkinizde ise öne doğru fazla eğilmemeniz gerekmektedir.

 

#bmslovedesign

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Ekle