EN ÜNLÜ & EN İKONİK BABALAR GÜNÜ HEDİYELERİ BMS A.Ş’ DE

By on Haziran 10, 2020

BMS A.Ş babalar gününde dünya dekorasyonunda kendini kanıtlamış önemli markalardan ve tasarımcılarından özel hediye seçenekleri ve farklı tasarım modelleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

1984 yılından beri ofislere & evlere konfor, zamansız şıklık, zarafet ve lüksü sunan BMS A.Ş Baccarat, Poltrona Frau, Herman Miller, Alias, Cappelini gibi dünyanın en önemli mobilya markalarının temsilciliğini yapıyor. Mayıs ayından beri kırka aşkın markayı Etiler’de bulunan yeni 1.200m2lik showroomunda aynı çatı altında müşterileri ile buluşturuyor.

EN KONFORLU, EN LÜKS, EN ZAMANSIZ TASARIMLARDAN

BABALAR GÜNÜNÜ HEDİYE ÖNERİLERİ

 

Poltrona Frau, Ren kitaplık

Babanızın şık detaylarla organize olmasına yardımcı olun! Neri & Hu tarafından tasarlanan Poltrona Frau Ren kitaplığında kitapların yanı sıra plaketler, heykeller, değerli objeler en zarif şekilde sergilenebilir.

 

Poltrona Frau, Ren gazete & dergilik

‘‘Online okumayı tercih etmeyen, basılı yayın okuma alışkanlıklarından vazgeçmeyen babalara özel hediye”Poltrona Frau Neri & Hu tasarımı REN gazetelik, Pelle Frau derisi, ahşap, pirinç gibi özel malzemelerden oluşuyor.

 

 

Poltrona Frau, Archibald

Fransız tasarımcı Jean Marie Massaud tarafından tasarlanan Archibald koltuk, klasik tarzından ve şıklığına ödün vermeyen babalar için hediye seçeneklerimiz arasında yer alıyor.Babanızın Archibald’ın yumuşak yapısında günün her anında kendisini daha iyi hissedebilir, yorgunluğunu atabilir. Archibald’ın el işçiliğindeki tasarım detayları, göz kamaştırıcı rahatlığı ve kusursuz tasarımı ile Archibald 10 yıldır en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer alıyor. Fransız Jean-Marie Massaud tasarımı Archibald’ın farklı deri renk çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  

Herman Miller, Aeron çalışma koltuğu

Dünyanın 27 yıldır rahatlık ve ergonomik özelikleri ile en çok tercih edilen koltuğu Aeron ile babanıza en büyük lüksü = konforu hediye edin.

 

 

 

Poltrona Frau, Oceano

Babanız yeni yerler keşfetmeyi seviyor ya da iş dolayısıyla seyahat ediyorsa; gemi ve deniz gezintilerinin ruhunu yansıtan Oceano, babanızın objelerini, kıyafetlerini,

aksesuarları ve önemli eşyalarını rahat ve pratik şekilde, kullanması için tasarlandı.

Kaliteli bir yaşam tarzına ait keyif veren tasarımları babalarınız için seçtik. Bu babalar gününde de, babalarınızın vakit geçirdiği alanları,

daha modern daha şık ve daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Instagram: https://www.instagram.com/bms_mobilya/

www.bms.com.tr

BMS HOME. Nispetiye Caddesi Seheryıldızı Sokak No:5 34337 Etiler İstanbul, TR

0212 263 64 06

#bmslovedesign

Yorum Ekle