ÇALIŞAN DENEYİMİNİ ŞİRKETİNİZDE ÖNE ÇIKARIN; İNSAN ODAKLI OFİSLER YARATIN

By on Şubat 3, 2020

DEĞİŞİMİ ÇALIŞMA ORTAMINDA BAŞLAT

Hayatımızın büyük bir bölümünü kapsayan ofis ve çalışma alanlarımızın, müşteri odaklı ve dijital olması gerektiğini hepimiz biliyoruz ve adım adım değişime uyum sağlıyoruz. Yeni nesil ofislerde öne çıkacak trendlerin başında ise “rahat ve konforlu bir çalışma ortamı yaratmak” yer alıyor.

Ofisler artık geleneksellikten çok uzak; hem yöneticiler hem de çalışanların keyifli bir şekilde çalışabilecekleri bir ortam haline gelmesi çalışanların öncelikleri arasında yer alıyor. Özellikle günümüzün büyük bir bölümünü ofislerde geçirdiğimizi de düşünürsek, ofis mobilyası ve ofis içi tasarım, büyük bir önem taşır hale geldi.

 

Ofis değişikliği tamam, peki çalışanların rahatlığı?

Günümüzde yetenekli çalışanlarını korumak ve artırmak isteyen  pek çok şirket en güncel ofis ve çalışma trendleri takip ediyor. Çalışanlarının isteklerine cevap veren ofis alanları yaratıyor. Ofis dekorasyonlarında çalışma ortamlarını yaratırken, verimliliği artıran araç ve teknolojilere önem veriyorlar. Şirketlerin insan kaynakları ve iş geliştirme departmanları, çalışanların en iyi performanslarını sergilemesini sağlayan eğitimleri dikkate alan bir çalışan deneyimi yaratmak amacıyla stratejiler geliştiriyor.

 

 

 

Modern çalışma hayatında insanlar, bir çalışma gününün yaklaşık yüzde 60’ını çalışarak geçiriyor. Buna rağmen çalışanların yaklaşık %85’inden belirli aralıklarla ya da yüksek olmayan bir düzeyde, çalışmalarında inovatif ve verimli olmaları bekleniyor.

 

Çalışan Deneyimini Şirketinizde Öne Çıkarın !

Çalışan deneyimi yönetimi günümüzde şirket misyon ve vizyonundan başka bir boyuta geçti. Çünkü artık şirketler marka algısından önce “insan odaklı” bir bakış açısıyla çalışanları ile iletişim kuruyor ve şirket kültür politikalarında İnsan odaklı olmak; hem müşterileriniz hem çalışanlarınız hem de tedarikçileriniz için kısa vade de olmasa bile uzun vade de doğru bir yatırım olduğunu savunuyor.

Şirketlerin rakiplerinden ayıran en büyük ölçülebilir farklardan arasında çalışanlara yapmış olduğu yatırımlar ve çalışanlarına sağladığı faydalar yer alıyor.

Ofis ve çalışma alanlarındaki ihtiyaçlar?

Özgürlük Tüm çalışanların istediği yerde, istediği kişiyle çalışmak konusunda özgür & rahat olmalı.

Hareketlilik Bütünüyle hareketli çalışabilmek için gerekli imkan ve esnek mobilyalı ortama sahip olmalı.

Esneklik Sabit biryerde çalışmak yerine, yapılacak işe en uygun alanda kolay & hızlı çalışabilmeli.

Herman Miller ile Fark Yaratın!

 Ergonomik Çalışma & Performans Koltukları

 

Renkli & Eğlenceli & Konforlu Tasarımlar

 

Pratik & Hız Yaratan Çözümler

                                                                                      

 

Detaylı bilgi için bizi arayın.BMS & Herman Miller Türkiye ekibi olarak Hayalinizi kurduğunuz çalışma alanı için; size ve çalışanlarınıza uzman ekibimiz ile yardımcı olalım.

 

 

info@bms.com.tr

+90 0212 263 64 06

Ayazma Yolu No:5

Etiler – Beşiktaş

 

Yorum Ekle