”BACCARAT İLE ŞİMDİ YAZIN TADINI ÇIKARIN”

By on Temmuz 26, 2019

AZ AYLARININ VAZGEÇİLMEZLERİ AÇIK HAVA PARTİLERİ …
İKRAMLARINIZI BACCARAT KRİSTALLERİ EŞLİĞİNDE YAPIN!

 

 

 

 

 

“Seçim sizin, hayal gücü sizin”Baccarat arşivindeki en eski koleksiyonu Harcourt ikonik tasarımıyla yazın en güzel meyve kokteyllerini sevdiklerinizle buluşturun. Yaz aylarının vazgeçilmezleri açık hava partileri, kutlamalar, açılışlar ve davetlerin en güzel sunumlarını Baccarat Kristallerinin büyüsü eşlik etsin.

 

Malumunuz sıcaklar geliyor,sıcak yaz günlerinde insanın canı kola ve limonata dan farklı şeyler de çekiyor.Biz de sizler için, farklı malzemeler kullanarak Baccarat bardaklarıyla  biraz renk katacak başka ne gibi soğuk içecekler için size bi kaç öneride bulunacağız.

1 adet limon 

9-10 adet taze nane yaprağı

2 yemek kaşığı toz şeker

Soda

İlk önce limonu 6 eşit parçaya bölüyor ve 4 parçasını kenara ayırıyoruz. 2 parçayı iri olacak şekilde küp küp doğruyoruz.

Geniş ağızlı büyük bir bardağın içerisine doğradığımız limonları koyuyoruz. Limon parçalarının üzerine toz şeker ve nane yapraklarını ilave edip hafifçe eziyoruz.

Bardağın üzerinde 2 cm boşluk kalacak şekilde buz kırıklarıyla dolduruyoruz. Buz kırıklarının üzerine soda ekliyoruz. İyice karıştırdıktan sonra nane ve limon parçalarıyla servise hazır hale getiriyoruz.

İşte Alkolsüz Mojito’muz hazır!

 

Yorum Ekle